12 травня 2016 року біля храму Святого рівноапостольного князя Володимира Великого після Молебня до Пресвятої Богородиці та спільної молитви за мир і спокій в Україні відбулося традиційне у Львівському НАУ свято веснянок та гаївок «А вже весна, а вже красна». Капелан університету отець Іван  привітав  усіх учасників мистецького дійства і побажав студентам добра, здоров’я, радості та світлого благословення Воскреслого Ісуса Христа. Свято розпочала Народна хорова капела «Джерела Розточчя» величальними піснями «Христос воскрес» і  «Великодні дзвони». А далі линули стародавні  гаївки, у яких молодь величала Весну, Землю, Сонце, майбутній врожай. Заводили  гаївки та веснянки учасники Народного ансамблю танцю «Первоцвіт», запрошуючи усіх студентів та глядачів свята. Улюбленими іграми в гаївках стали «Кривий танець», «Вербовая дощечка», «Просо», «Царівна», «Грушечка», «Соловеєчку сватку, сватку». До студентських забав приєдналася танцювальна група із дитячого дошкільного закладу м. Дубляни із відомою «Подоляночкою». Веселим доповненням до гаївок став виступ Народного ансамблю «Троїсті музики», які подарували усім запальні народні мелодії.

Проведене Свято веснянок та гаївок ще раз засвідчило велику шану студентської молоді ЛНАУ до звичаїв і традицій своєї землі, рідного краю. Наприкінці свята символічна Дівчина-весна побажала усім теплого літечка і доброго врожаю.