Вже стало традицією у нашому університеті кожного року відкривати мистецький салон – виставку робіт викладачів і студентів факультету будівництва та архітектури. Цьогоріч у читальному залі Наукової бібліотеки ЛНАУ організовано виставку мистецьких робіт «Літній салон – 2016», на якій представлено живопис (натюрморти, пейзажі, портрети), рисунок, рельєфні полотна, а також макети курсових і дипломних робіт студентів кафедри дизайну та архітектури. Цікавинкою цієї виставки стало те, що студенти використали різну техніку виконання мистецьких робіт.

Вимогливого глядача вражає різноманітна тематика, яку об’єднують краса природи, людських почуттів, архітектурні мотиви старого Львова, мореністика, пейзажі рідного села, архітектура сучасних новобудов.

Цю виставку творили: викладач кафедри дизайну Володимир Смолинець; викладачі кафедри архітектури – Оксана Волошенко, Галина Козак, Богдан Задорожний; студенти – Владислав Борис (Арх-31), Іван Баран, Діана Конотопчик, Лілія Козак (Арх-21).

Традиційний мистецький салон діє і запрошує до перегляду художніх експозицій.