22 вересня 2016 року на базі Уманського національного університету садівництва відбулося засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних ВНЗ України на чолі з її новообраним головою – студенткою Уманського національного університету садівництва Вікторією Уманчик. Львівський НАУ представляв голова студентської самоврядної організації «Основа», студент факультету механіки та енергетики Сергій Хамець, якого було обрано шляхом відкритого голосування заступником голови ОРСС.

Розпочали засідання проректор УНУС з науково-педагогічної роботи Михайло Мальований, який привітав всіх присутніх та побажав плідної праці. Згодом засідання продовжила голова Об’єднаної ради Вікторія Уманчик, яка висловила сподівання на конструктивну та результативну зустріч. Про організацію студентського самоврядування, нові шляхи та напрями роботи у своєму виступі розповіла Тетяна Бардіна, помічник ректора Полтавської державної аграрної академії з молодіжних питань. Зацікавила усіх учасників презентацією роботи студентського самоврядування НУБіП голова студентського самоврядування Дарія Кендус. У своєму виступі студентка поділилася зі своїми колегами досягненнями та цікавими формами студентського дозвілля.

У результаті обговорень та пропозицій було погоджено план роботи Об’єднаної ради студентського самоврядування на 2016–2017 рік, у якому запропоновано проведення традиційних заходів: аграрної ліги КВН, Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів ВНЗ України «Софіївські зорі», Тижня здоров’я, конкурсу «Кращий студент року», конкурсу краси «Аграрна королева».

Засідання Об’єднаної студентської ради дало змогу лідерам студентського самоврядування аграрних навчальних закладів поділитися досвідом організації заходів у своїх університетах, почерпнути нові ідеї та методи їх реалізації, які б допомогли студентським організаціям активізувати свою діяльність і бути учасниками суспільних та університетських подій.

Співпраця студентських організацій, допомога одне одному, дружба, взаємоповага стануть важливими кроками до вдосконалення роботи студентського самоврядування ВНЗ України.