Під час зимових канікул, за ініціативи ССО «Основа», студенти ЛНАУ провели благодійну акцію до Дня Св. Миколая. У цей важкий для України час нам вдалося зберегти хорошу традицію нашого університету – привітати дітей-сиріт з Днем Св. Миколая.  Ми відвідали дитячий будинок «Добре Серце» у м. Новий Милятин та дитячий будинок сімейного типу у м. Дубляни.

Завдяки допомозі студентів вдалось придбати засоби гігієни, канцелярські товари, теплі шкарпетки та нижню білизну і, звичайно, фрукти та солодощі, яким діти зраділи найбільше.

Щиро дякуємо кожному, хто вніс свою лепту для реалізації цієї благодійної акції. Навіть найменша допомога у цій справі – це щирі усмішки та радість в очах дітей, які позбавлені батьківського тепла.

Також висловлюємо подяку студентським деканам факультетів, які організували збір коштів, та активістам самоврядування (Мар’яну Квасниці, Олені Солімчук, Григорію Оробцю, Мар’яні Киницькій та Жанні Циганенко), які зголосилися відвідати сиротинці.

Сподіваємося, що такі акції будуть проводитись і надалі і до них будуть залучатися ще більше небайдужих студентів. Святий Миколай повинен приходити до всіх дітей.