Під час засідання Вченої ради університету, яке відбулося 13 жовтня, підводилися підсумки конкурсів «Кращий студент-науковець Львівського національного аграрного університету – 2016» та «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного аграрного університету – 2016».

Переможців конкурсів привітав із науковими здобутками ректор університету, академік НААНУ Володимир Васильович Снітинський, який відзначив високий рівень студентської наукової роботи в Львівському національному аграрному університеті. Протягом 2015–2016 н. р. студенти нашого навчального закладу здобули 16 призових місць у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади і 19 призових місць на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

Так, за результатами конкурсу «Кращий студент-науковець Львівського національного аграрного університету 2016» були відзначені:

Дипломом I ступеня – Діана Зеновіївна Маяк, студентка групи Мзед-71 економічного факультету;

Дипломами II ступеня – Ірина Ігорівна Дуда, студентка групи Зв-61 землевпорядного факультету та Віталій Ігорович Лапинський, студент групи Ен-71 факультету механіки та енергетики;

Дипломами III ступеня – Валентина Ростиславівна Цепок, студентка групи Оп-61 економічного факультету та Ольга Богданівна Шийка, студентка групи Оп-61 економічного факультету.

Грамотами були нагороджені:

Олексій Володимирович Кудриль, студент групи Зв-62 землевпорядного факультету;

Лілія Миколаївна Ружило, студентка групи Аг-71 факультету агротехнологій та екології;

Іван Володимирович Тарнавський, студент групи ПТМ-71 факультету механіки та енергетики;

Ілля Іванович Павлюк, студент групи Ат-31 факультету механіки та енергетики;

Володимир Віталійович Білозір, студент групи Буд-41 факультету будівництва та архітектури.

Переможці Конкурсу, окрім вищевказаних відзнак, отримали грошові премії від ректорату університету.

Конкурс «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного аграрного університету» проходить у нашому університеті 7 рік поспіль.

За результатами цьогорічного конкурсу нагороджено:

Дипломом I ступеня – студентський науковий гурток «Облік – мова бізнесу» кафедри обліку та оподаткування економічного факультету (керівник гуртка – к.е.н., доцент Оксана Степанівна Прокопишин);

Дипломами II ступеня – студентський науковий гурток «Актуальні проблеми міжнародної економіки» кафедри міжнародних економічних відносин економічного факультету (керівник гуртка – к.е.н., доцент Ірина Ярославівна Бернацька) та студентський науковий гурток «Управлінець» кафедри менеджменту імені професора Євгена Храпливого економічного факультету (керівник гуртка – ст. викладач Марʼяна Романівна Пархуць);

Дипломами III ступеня – студентський науковий гурток «Агроелектрик» кафедри електротехнічних систем факультету механіки та енергетики (керівник гуртка – ст. викладач Андрій Фердинандович Герман), студентський науковий гурток «Державний земельний кадастр» кафедри земельного кадастру землевпорядного факультету (керівник гуртка – к.е.н., доцент, завідувач кафедри Руслана Богданівна Таратула) та студентський науковий гурток «Екологія» кафедри екології факультету агротехнологій та екології (керівник гуртка: к.с.-г.н., доцент Богдан Васильович Кректун).

Грамоти отримали:

студентський науковий гурток «Деталі машин. Теорія механізмів і машин» кафедри машинобудування факультету механіки та енергетики (керівник гуртка – к.т.н., доцент Володимир Венедиктович Янків);

студентський науковий гурток «Плекання рідної мови» кафедри українознавства факультету будівництва та архітектури (керівник гуртка – к.філол.н., доцент Олена Володимирівна Дерпак);

студентський науковий гурток «Проектування систем аграрного виробництва» кафедри управління проектами та безпеки виробництва факультету механіки та енергетики (керівник гуртка – к.т.н., асистент Леонід Леонідович Сидорчук);

студентський науковий гурток «Архітектурне планування і реконструкція церков» кафедри архітектури та планування сільських поселень факультету будівництва та архітектури (керівник гуртка – к.арх., доцент, завідувач кафедри Андрій Володимирович Степанюк).

Ректор Львівського національного аграрного університету висловив впевненість, що студентська наукова робота в стінах нашого вишу розвиватиметься й надалі та принесе майбутнім фахівцям вагому практичну користь.