Кожного тижня за ініціативою академічного капеланства у Львівському НАУ проходять зустрічі студентів з цікавими людьми, які дають добрі науки і діляться життєвим досвідом. Зустрічі відбуваються у студентських гуртожитках та аудиторіях університету. На цих зустрічах розкриваються різні теми, що торкаються внутрішнього світу молодих людей, їхніх переживань і переконань, бачення майбутнього. Читаючи разом із студентами Святе Письмо, капелан університету о. Іван Венгрин намагається правильно трактувати написане у Біблії.

3 листопада 2016 року для студентів Львівського національного аграрного університету представниками «ЕМАУС» Українського Католицького університету була проведена презентація «Відкриймо дар неповносправних осіб».

Метою презентації стало прагнення змінити наші стереотипи у ставленні до неповносправних людей. На жаль, люди з особливими потребами, інвалідністю відкинуті суспільством. Але ж ми і є частинкою цього суспільства, тому зміни потрібно починати з себе.

Представники організації «ЕМАУС» поділилися досвідом спілкування і співпраці з неповносправними людьми. Вони розповіли про види неповносправності і як себе поводити з такими людьми. Важливо зрозуміти те, що у світі немає випадкових людей і бачити, відчувати треба їхнє серце, душу, а не зовнішність.

Студентів вразили переглянуті відеоролики, а також спілкування із Романом Максимовичем, хворим на ДЦП, який читав присутнім вірші Василя Симоненка.

Зустріч завершилася обміном думками та спільною фотографією.