8-10 листопада 2016 року на базі Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА з ініціативи Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних навчальних закладів України та згідно з Положенням про лігу КВН аграрних ВНЗ України проводився ХІІ фестиваль аграрної ліги КВН України. У Лубни прибуло 10 команд. Львівський національний аграрний університет представляла збірна команда «НОКДАУН» у складі: Володимира Баняса (Ен-31), Ольги Химин (Еко-43), Олега Черчовича (Буд-24ск), Віктора Аторвіна (Буд-41), Віталія Кушніра (М-71). Пісні до виступу готував Сергій Хамець (Аін-62).

Оцінювали та редагували виступи конкурсантів Президент Асоціації «КВН України» проф.  Михайло Агранат, головний редактор Асоціації «КВН України» Ігор Урбанський та виконавчий директор Асоціації «КВН України» Володимир Виговський. Темою гри була «Формула усміху». В основі виступу були конкурси: «Привітання» (домашнє завдання), «Фоторозминка», «На біс» (імпровізація). У результаті запеклої боротьби збірна «НОКДАУН» Львівського НАУ стала володарем ІІ місця ХІІ фестивалю аграрної ліги КВН України. Своєю перемогою наша команда виборола собі участь у півфіналі 23 сезону «КВН України», який буде проводитися у березні 2017 року.

КВН – це свято молодості та гумору, пошуку та надії. Ми щиро вітаємо команду «НОКДАУН» і бажаємо вдалих жартів, нових перемог і ніколи не втрачати інтерес до пізнання та розвитку.