19 листопада 2016 року уже втретє у Львівському національному аграрному університеті стартував Всеукраїнський фестиваль хореографії «Осінній листопад». Захід організований Львівським обласним відділенням Національної хореографічної спілки України та Львівським національним аграрним університетом. Головою оргкомітету є ректор ЛНАУ, академік НААНУ Володимир Снітинський, директором фестивалю – Заслужений працівник культури України Побєда Харісов. Фестиваль проводиться з метою популяризації народної та сучасної хореографії та підтримки сільських аматорських танцювальних колективів.

«Осінній листопад» скликав понад 20 колективів із Львівщини, Івано-Франківщини. Оцінювало учасників фестивалю журі у складі: Оксани Коваль, заступника голови Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України; Наталі Бондарчук, керівника Театру танцю «Левеня» 58 Будинку офіцерів; Наталії Зятик, керівника хореографічного колективу «Намисто» Сокальської дитячої школи мистецтв; Марії Христинич, Заслуженого працівника культури України; Наталії Добинди, Заслуженого працівника естрадного мистецтва України, відмінника освіти України – голови журі.

Програму фестивалю розпочав Народний ансамбль танцю «Первоцвіт»  Львівського національного аграрного університету танцем «Полька-дублянка» у постановці П. Харісова.

Переможцями фестивалю-конкурсу стали: Народний ансамбль «Полонина» НЛУ України; ГО Народний дитячо-юнацький  ансамбль танцю «Полуничка» м. Львів; Зразковий дитячий театр танцю «Левеня» 58 Будинку офіцерів; Зразковий ансамбль танцю «Дивоцвіт» НД с. Задністрянське Івано-Франківської області; Ансамбль народного танцю «Веселинка» с. Зубра Пустомитівського району; Зразковий ансамбль танцю «Леліс» НД смт. Новий Яричів Камянка-Бузького району; Самодіяльний колектив «Пшеничне перевесло» РНД м. Радехів; Ансамбль народного танцю «Соняшник» Дублянської школи мистецтв.

Цьогорічний фестиваль став дарунком і вітанням з Днем працівника сільського господарства для викладачів та студентів Львівського НАУ.

Незабутні враження про «Осінній листопад» та ЛНАУ  залишились у всіх учасників, керівників колективів, батьків, гостей цього мистецького свята.