29 травня 2023 року відбулось засідання членів юридичної клініки, присвячене питанням обмеження окремих конституційних прав громадян, яке має місце в нашій державі в умовах воєнного стану.
Керівник юридичної клініки Ярослав Музика разом зі студентами детально розглянули окремі норми Конституції, зокрема щодо обмежень в праві власності та праві свободи пересування.

23 грудня 2022 року учасниками юридичної клініки проведено навчально-методичний семінар «Особливості надання правової допомоги окремим категоріям населення». На семінар студенти підготували презентації щодо методики надання консультацій з юридичних питань внутрішньо переміщеним особам, військовослужбовцям та членам їхніх родин. Проведений захід сприятиме підвищенню якості надання консультаційних послуг учасниками юридичної клініки ЛНУП.

Юридична клініка ЛНУП є невід’ємним та надзвичайно важливим етапом навчання студентів, на якому вони усвідомлюють значення практичного застосування права та здобувають необхідні навички щодо його реалізації.
2 травня 2022 року учасники юридичної клініки обговорювали питання правового захисту внутрішньо переміщених осіб, що є надзвичайно важливим для сьогодення нашої держави. Для надання грамотної правової допомоги клієнтам консультанти клініки ретельно дослідили порядок реєстрації внутрішньо переміщених осіб, їх права та обов’язки, державні гарантії та допомоги для цієї категорії осіб.