З 20 квітня до 4 травня на навчальній базі Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету тривають інтенсивні навчальні курси з інженерної комп’ютерної графіки для слухачів, які скеровані на навчання Львівським обласним центром зайнятості.

З вітальним вступним словом до слухачів звернулася директор Інституту, професор С.М. Онисько.

Впродовж відведеного терміну навчання слухачам курсів необхідно опанувати навичками дво- та тривимірного моделювання, виконати побудову низки простих та складних деталей та виробів.

Структура інтенсивного навчального курсу охоплює наступні розділи:

- основні поняття і принципи роботи системи AutoCAD;

- підготовка робочого середовища;

- засоби  креслення;

- засоби редагування креслень;

- нанесення розмірів на креслення;

- додаткові засоби формування креслення;

- тривимірне моделювання.

Сподіваємося, що отримані слухачами теоретичні знання та практичні навички стануть корисними в їх подальшій практичній та виробничій діяльності.

Навчально-науковий інститут заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету запрошує на підвищення кваліфікації та перепідготовку фахівців з інженерної комп’ютерної графіки.