З 21 вересня до 3 жовтня на навчальній базі Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету тривали інтенсивні навчальні курси з інженерної комп’ютерної графіки для слухачів, які скеровані на навчання Львівським обласним та міським центрами зайнятості.

Впродовж відведеного терміну навчання слухачі курсів опанували навички дво- та тривимірного моделювання, виконали побудову значної кількості простих та складних деталей та виробів.

Структура інтенсивного навчального курсу охоплювала наступні теоретичні та практичні розділи:

- основні поняття і принципи роботи в графічному середовищі системи AutoCAD;

- підготовка робочого середовища;

- засоби креслення;

- засоби редагування креслень;

- нанесення розмірів на креслення;

- додаткові засоби формування креслення;

- тривимірне моделювання.

Сподіваємося, що отримані слухачами теоретичні знання та практичні навички стануть корисними в їх подальшій практичній та виробничій діяльності.

Навчально-науковий інститут заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету запрошує на підвищення кваліфікації та перепідготовку фахівців з інженерної комп’ютерної графіки.