Навчально-науковий інститут заочної та післядипломної освіти Львівського національного університету природокористування проводить набір на курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.
Термін навчання: 7-18 листопада 2022 р.

До заяви додаються:
- 2 фото;
- копія паспорта, ідентифікаційного номера;
- копія диплома про вищу освіту;
- копія кваліфікаційного сертифіката.
Заняття будуть проводитись згідно з навчально-тематичним планом.
Після завершення курсів та успішного складання підсумкового контролю знань (тестування) видається Свідоцтво про підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.
Вартість навчання 4000 грн.
Вартість складання іспиту 700 грн.
За додатковою інформацією звертатися за телефоном 032-22-42-504; 067-999-02-93 (Марія Ярославівна).
Документи можна подавати на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або особисто за адресою: м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, каб. 237.