У рамках співпраці Львівського національного аграрного університету з Львівським міським центром зайнятості з 27 листопада по 10 грудня 2015 року на факультеті будівництва та архітектури було проведене професійне навчання слухачів з комп'ютерної та інженерної графіки в середовищі AutoCAD.

Програма курсу була наступною:

1. Основні поняття і принципи роботи системи AutoCAD.

2. Підготовка робочого середовища.

3. Засоби креслення.

4. Засоби редагування креслення.

5. Нанесення розмірів на креслення.

6. Додаткові засоби формування креслення.

7. Тривимірне моделювання.

8. Отримання інформації з креслення.

Слухачі курсів опрацювали достатньо велику кількість навчального та довідкового матеріалу, виконали ряд цікавих прикладних завдань.

Директор навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти, професор С. М. Онисько висловила подяку слухачам за їх активність, наполегливість, старанність та відповідальність, а також вручила їм свідоцтва про завершення навчання.

ЛНАУ запрошує всіх зацікавлених у професійному вивченні інженерної комп’ютерної графіки.