13 вересня 2023 року відбулася робоча зустріч представників Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації (заступника директора департаменту, начальника управління розвитку сільськогосподарського виробництва, аграрного ринку та продовольства Оксани Мулик та головного спеціаліста департаменту, секретаря кваліфікаційної комісії Стефанії Цудної) і Львівського НУП (проректора з наукової роботи Богдана Гулька, директора Навчально-наукового інституту заочної та після дипломної освіти Галини Мацьків та заступника директора Юрія Томашевського).
В рамках зустрічі було обговорено перспективи співпраці за напрямом «Дорадництво», який на сьогодні виступає ефективним інструментом впровадження державної політики у сфері сільського розвитку та сільських територій. Було також розглянуто можливість відновлення на базі університету професійної підготовки та підвищення кваліфікації сільськогосподарських дорадників та сільськогосподарських експертів-дорадників. Обговорено перші кроки у цьому питанні, визначено план дій та окреслено короткострокові цілі.