В рамках розвитку наукової та навчально-виробничої співпраці між Львівським національним університетом природокористування та державною установою «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія» відбулася зустріч в.о. ректора університету Василя Лопушняка та директора фітолабораторії Надії Кіш. В ході зустрічі обговорювали плани та перспективи розвитку подальшої співпраці.
Декларація серйозності намірів обох сторін щодо налагодження партнерських взаємовідносин для спільного вирішення наукових та практичних завдань в майбутньому ознаменувалася підписанням договору про співпрацю.

Підписаний договір засвідчує готовність університету та фітолабораторії до ведення спільної навчальної, науково-практичної діяльності з метою удосконалення освітнього процесу, розширення діапазону наукових досліджень, проведення спільних конференцій, семінарів, проходження виробничої практики студентами університету, стажування та підвищення кваліфікації працівників.
Сподіваємось на довготривалу та плідну співпрацю!