19-27 лютого 2024 року на базі Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти відбулися курси підвищення кваліфікації за навчально-тематичною програмою «Впровадження інтерактивних технологій на заняттях у вищій школі».
Упродовж вказаного періоду лекторами курсу були запрошені представники ЛНУ ім. І Франка – доктор педагогічних наук, професор Галина Пʼятакова та кандидат педагогічних наук, доцент Марія Крива.
Учасники курсів поглибили свої знання щодо інтерактивних методів та форм міжособистісної взаємодії через застосування тренінгових технологій та дидактичних ігор, а також розвинули навички в організації дистанційного навчання з урахуванням критеріїв відбору освітніх платформ, їх функціональності та оптимального використання цифрових інструментів для ефективної методології викладання.
Слухачі курсу отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації, нові вміння і навички та масу позитивних вражень.