19-27 березня 2024 року в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти було проведено атестацію здобувачів рівня вищої освіти «Бакалавр» (повної програми навчання).
Атестацію у формі публічного захисту дипломних (кваліфікаційних) робіт (проєктів) було проведено для студентів спеціальностей:

- 073 «Менеджмент»,
- 101 «Екологія»,
- 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»,
- 126 «Інформаційні системи та технології»,
- 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»,
- 183 «Технології захисту навколишнього середовища»,
- 192 «Будівництво та цивільна інженерія»,
- 193 «Геодезія та землеустрій»,
- 208 «Агроінженерія»,
- 242 «Туризм»,
- 274 «Автомобільний транспорт».
Атестаційний екзамен було проведено для студентів спеціальностей:
- 051 «Економіка»,
- 071 «Облік і оподаткування»,
- 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»,
- 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»,
- 081 «Право»,
- 201 «Агрономія»,
- 203 «Садівництво та виноградарство».
Для організації атестаційного процесу було створено екзаменаційні комісії, затверджені наказом ректора університету.
Усі здобувачі освіти успішно виконали вимоги навчального плану та були допущені до атестації. Студенти показали високий рівень здобутих знань за спеціальністю, даючи вичерпні відповіді на питання в білетах, а також відповідаючи на запитання в ході публічного захисту дипломних (кваліфікаційних) робіт (проєктів).
Вітаємо наших здобувачів рівня вищої освіти «Бакалавр» (повної програми) із ще одним кроком до здобуття омріяного фаху та бажаємо подальших успіхів під мирним українським небом!