Ректорат та професорсько-викладацький склад Львівського національного університету природокористування зі скорботою і болем сповіщають, що 3 грудня 2022 року відійшов у вічність к.т.н., доцент, багатолітній директор Музею історії університету Юрій Миколайович Токарський.
Його життєвий шлях був тісно пов’язаний з Львівським національним університетом природокористування, а саме з дослідженням історії утворення нашого закладу освіти, етапів розвитку рільничих студій в Дублянах, внеску рільничої школи в Дублянах у справу розбудови аграрної освіти України та Європи.
Юрій Миколайович залишив неоціненний скарб для майбутніх поколінь. Його смерть стала неймовірною втратою для нас усіх. Щирі співчуття рідним і близьким покійного.

Ректор ЛНУП
академік НААНУ