Діяльність Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Львівського національного університету природокористування описано у книзі «Ради молодих вчених України: 2022. Незламні» (матеріали підготовлено головою НТСАДМВ ЛНУП Зоряною Рижок). Ця праця є продовженням «Книги Рад молодих вчених – 2021».
У книзі представлено роботу понад 70 Рад молодих вчених на майже 500 сторінках. Ця книга розповідає про сучасний стан та перспективи активності наукової молоді. Основна мета книги – інформування громадськості про самоорганізаційний потенціал молодих науковців та обмін кращими практиками популяризації науки та підтримки громадських ініціатив дослідників.
Рада молодих вчених при МОН України дякує НТСАДМВ ЛНУП за внесок у розвиток української науки, командну роботу для розбудови потенціалу наших молодих співвітчизників і важливі активності для наближення Перемоги!
Книга доступна за посиланням: http://surl.li/npctv

Вкладення:
Скачати цей файл (Knyha_Rad_2022.pdf)Книга Рад 2022р.8711 Кб