Спеціалізована вчена рада ДФ 36.814.008 створена згідно з наказом ректора Львівського національного університету природокористування № 149 від 02.09.2022 на підставі рішення Вченої ради ЛНУП, протокол № 1 від 02.09.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Колодій Ірини Володимирівни на тему «Організаційно-економічні засади антикризового управління у сільськогосподарських підприємствах» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Структурний підрозділ – відділ аспірантури та докторантури

телефон: (032) 224-29-16

Інформація про захист:

Захист дисертації відбувся: 18 жовтня 2022 року, початок – 11.00 год.

Захист відбувся за адресою: м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, Львівський національний університет природокористування, головний корпус, конференц-зал.

Голова ради:

ЯЦІВ Ігор Богданович, доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи Львівського національного університету природокористування.

Рецензенти:

ГНАТИШИН Людмила Богданівна, доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри обліку та оподаткування Львівського національного університету природокористування;

БІНЕРТ Олеся Василівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту імені професора Є. В. Храпливого Львівського національного університету природокористування.

Офіційні опоненти:

САС Людмила Степанівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри обліку і оподаткування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

ШМАТКОВСЬКА Тетяна Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри обліку і оподаткування Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Науковий керівник:

КОВАЛІВ Володимир Мирославович, кандидат економічних наук, доцент, декан факультету управління, економіки та права Львівського національного університету природокористування.

Трансляція офіційного захисту: https://youtu.be/zotXNYN6I_M

Дисертація Колодій І.В. підписана кваліфікованим електронним підписом - Скачати
Відгук рецензента Гнатишин Л.Б. на дисертаційну роботу Колодій І.В.
Відгук рецензента Бінерт О.В. на дисертаційну роботу Колодій І.В.
Відгук офіційного опонента Сас Л.С. на дисертаційну роботу Колодій І.В.
Відгук офіційного опонента Шматковської Т.О. на дисертаційну роботу Колодій І.В.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії Колодій І. В.
Відео офіційного захисту