10 червня 2024 р. відбулось засідання ректорату Львівського національного університету природокористування. Членами ректорату було опрацьовано основні питання: про реформування та модернізацію системи вищої освіти відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки наукової роботи в закладах вищої освіти» (реєстр. № 9600); про вдосконалення процедури поновлення здобувачів вищої освіти у ЛНУП; про можливості для реалізації програм мобільності студентів університету; про стан реалізації госпдоговірних робіт науково-педагогічними працівниками університету;

про підготовку та попередній захист кваліфікаційних робіт (проєктів) студентами ОС «Бакалавр»; про початок навчальних та виробничих практик студентів ОС «Бакалавр», «Магістр»; про поточні результати ліквідації академічної заборгованості літньої заліково-екзаменаційної сесії студентами ОС «Бакалавр», «Магістр»; про зустріч із робочими групами з підготовки ОП до акредитації у 2024–2025 н.р.; про ремонтні роботи в навчальних корпусах і студентських гуртожитках та підготовку до нового навчального року; про вартість підготовки понад державне замовлення студентів прийому 2024 року в межах ліцензійного обсягу відповідно до договорів, укладених з фізичними і юридичними особами, та при переведенні, поновленні; про продовження профорієнтаційної роботи; про стан підготовки до Вченої ради ЛНУП.
За результатами обговорення з усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.