30 червня 2025 року в Актовій залі Північного кампусу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулося чергове засідання Вченої ради.
На початку засідання голова Вченої ради, професор Іван Парубчак запропонував внести доповнення до порядку денного і включити питання щодо зміни назви Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Ця пропозиція була підтримана одноголосно. Після затвердження порядку денного перейшли до його реалізації.
З питання щодо зміни назви Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького виступив голова Вченої ради, професор Іван Парубчак, який коротко проінформував присутніх про результати обговорення проєкту нової назви університету на засіданнях робочої групи та запропонував рекомендувати Конференції трудового колективу змінити назву університету з «Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького» на «Національний природничий університет України». Ця пропозиція була схвалена більшістю голосів присутніх членів Вченої ради.
Про соціально-культурну діяльність університету за 2024–2025 н.р. як складову освітнього середовища ЗВО згідно з порядком денним доповіла керівник відділу соціально-культурного розвитку Тетяна Купчак. Заслухавши детальний звіт про організаційно-виховну та культурно-масову роботу в університеті, колегіальний орган затвердив його.

Проректор з науково-педагогічної роботи та цифровізації, доцент Ігор Двилюк представив список студентів-кандидатів на отримання іменних стипендій: академічна стипендія Верховної Ради – Ірина Архитко, Вікторія Марусяк; академічна стипендія Президента України – Вікторія Груба, Христина Дощак, Дарія Кобринчук, Наталія Рогозянська; академічна стипендія Кабінету Міністрів України імені М.С. Грушевського – Василина Демків. Члени колегіального органу підтримали всіх кандидатів одноголосно.
Головний бухгалтер Мар’яна Демків доповіла про встановлення ліміту стипендіатів, які претендують на академічну стипендію відповідно до фінансування на I семестр 2025–2026 н.р., у розмірі 40%. Члени колегіального органу одноголосно підтримали це рішення.
Наступні питання порядку денного стосувались розгляду та затвердження низки положень. Керівник навчально-наукового центру організації освітнього процесу, доцент Олег Микула доповів про «Положення про організацію освітнього процесу у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького». Проректор з науково-педагогічної роботи та цифровізації, доцент Ігор Двилюк доповів про «Положення про порядок реалізації здобувачами вищої освіти права на вільний вибір навчальних дисциплін», «Положення про навчально-методичну раду Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького», «Положення про навчально-методичну раду факультету Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького», «Положення про навчально-методичну комісію спеціальності Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького». Вчена рада затвердила ці положення.
Наступне питання стосувалось рекомендації до затвердження Вченою радою університету освітніх програм та навчальних планів. Проректор з науково-педагогічної роботи та цифровізації, доцент Ігор Двилюк доповів про освітньо-професійні програми та навчальні плани підготовки здобувачів вищої освіти 2025–2026 н.р., а також про внесення змін до освітньо-професійних програм та навчальних планів 2024–2025 н.р. Проректор з наукової роботи, доцент Олег Федець доповів про освітньо-наукові програми 2025–2026 н.р. Колегіальний орган ухвалив запропоновані корективи та затвердив освітні програми і навчальні плани.
Про внесення змін до «Положення про науково-технічну раду Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького» доповів проректор з наукової роботи, доцент Олег Федець. Вчена рада затвердила зміни до положення.
Наступні питання стосувалися рекомендації до друку двох монографій: «Акушерсько-гінекологічна диспансеризація корів за превентивних засобів терапії» (автори: Орест Кацараба, Вікторія Шнайдер, Богдан Гутий, В’ячеслав Захарін); «Організаційно-економічний механізм реалізації фінансового потенціалу сільськогосподарських підприємств» (автори: Ірина Явна, Володимир Ковалів). Члени колегіального органу підтримали та рекомендували до видання вищезгадані рукописи наукової літератури.

Голова Вченої ради, професор Іван Парубчак звернувся до Вченої ради з клопотанням про рекомендацію до видання з грифом «Рекомендовано Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького» таких видань:

- альбому-посібника «Адаптивна архітектура при ревіталізації покинутих пам’яток історичної спадщини» (автори: Р.В. Кюнцлі, А.В. Степанюк);
- навчального посібника «Санітарна мікробіологія: основи та застосування у ветеринарній медицині» (укладачі: Н.В. Семанюк, І.Б. Турко, В.І. Семанюк, Я І. Турко);
- термінологічного словника «Система точного рільництва» (укладачі: В.Я. Іванюк, П.С. Гнатів);
- навчально-практичного посібника «Ландшафтна екологія: теорія, методи, практикум» (укладачі: Т.М. Дацко, А.І. Дидів, М.Я. Іванків, Н.В. Качмар, О.Й. Шкумбатюк);
- навчального посібника «Технології у квітникарстві» (укладачі: О.Й. Дидів, І.В. Дидів, Н.Є. Горбенко, Л.В. Глоговський).
Члени колегіального органу підтримали та рекомендували до видання з грифом «Рекомендовано Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького» вищезгадані рукописи навчально-методичної літератури.
У пункті «Різне» голова Вченої ради, професор Іван Парубчак подякував колегіальному органу за конструктивну та плідну роботу впродовж навчального року, окреслив пріоритетні завдання розвитку університету, акцентуючи увагу на вступній кампанії 2025 року.