Спеціалізована вчена рада ДФ 36.814.011 створена згідно з наказом в.о. ректора Львівського національного університету природокористування № 120 від 24.05.2023 на підставі рішення Вченої ради ЛНУП, протокол № 9 від 23.05.2023 року, з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Мазурака Ростислава Андрійовича на тему «Анкерування стрижневої арматури у фібробетоні» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань  19 «Архітектура та будівництво» за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Структурний підрозділ – відділ аспірантури та докторантури
телефон: (032) 224-29-16

Інформація про захист:
Захист дисертації відбудеться: 5 липня 2023 року, об 12.00 год.
Захист відбудеться за адресою: м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, Львівський національний університет природокористування, головний корпус, конференц-зал.

Голова ради:
Лучко Йосип Йосипович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри будівельних конструкцій Львівського національного університету природокористування.

Рецензент:
Фамуляк Юрій Євгенович, кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри технології та організації будівництва Львівського національного університету природокористування.

Офіційні опоненти:
Журавський Олександр Дмитрович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури;
Андрійчук Олександр Валентинович, кандидат технічних наук, доцент, декан факультету будівництва та дизайну Луцького національного технічного університету;
Філіпчук Сергій Вікторович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд Національного університету водного господарства та природокористування.

Науковий керівник:
БІЛОЗІР Віталій Володимирович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри будівельних конструкцій Львівського національного університету природокористування.

Трансляція офіційного захисту: https://www.youtube.com/watch?v=gfeqsPDOH4U

Дисертація Мазурака Р.А. підписана кваліфікованим електронним підписом - Завантажити

Відгук рецензента Фамуляка Ю.Є. на дисертаційну роботу Мазурака Р.А. - Завантажити
Відгук офіційного опонента Андрійчука О.В. на дисертаційну роботу Мазурака Р.А. - Завантажити
Відгук офіційного опонента Журавського О. Д. на дисертаційну роботу Мазурака Р.А. - Завантажити
Відгук офіційного опонента Філіпчука С.В. на дисертаційну роботу Мазурака Р.В. - Завантажити

Рішення про присудження ступеня доктора філософії Мазураку Р. А.
Відео офіційного захисту