Спеціалізована вчена рада ДФ 36.814.013 створена згідно з наказом в.о. ректора Львівського національного університету природокористування № 786-к від 07.12.2023 р. на підставі рішення Вченої ради ЛНУП, протокол № 4 від 07.12.2023 р., з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Разанової Алли Михайлівни на тему «Інтенсивність накопичення важких металів розторопшею плямистою (Silybum marianum L.) залежно від удобрення в умовах Лісостепу Правобережного» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 «Природничі науки» за спеціальністю 101 «Екологія».

Структурний підрозділ – відділ аспірантури та докторантури
телефон: (032) 224-29-16

Інформація про захист:
Захист дисертації відбудеться: 8 лютого 2024 року об 10.00 год.
Захист відбудеться за адресою: м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, Львівський національний університет природокористування, головний корпус, конференц-зал.

Голова ради:
ГНАТІВ Петро Степанович, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри агрохімії та ґрунтознавства Львівського національного університету природокористування.

Рецензенти:
КАЧМАР Наталія Василівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри екології Львівського національного університету природокористування;
ЛОПОТИЧ Наталія Ярославівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри екології Львівського національного університету природокористування.

Офіційні опоненти:
ДЕМ’ЯНЮК Олена Сергіївна, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН України Інституту агроекології і природокористування НААН України;
КОВАЛЬЧУК Наталія Сергіївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Національного університету водного господарства та природокористування.

Науковий керівник:
СНІТИНСЬКИЙ Володимир Васильович, доктор біологічних наук, академік НААН України, професор Львівського національного університету природокористування;
ТКАЧУК Олександр Петрович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології та охорони навколишнього середовища Вінницького національного аграрного університету.

Трансляція офіційного захисту: https://youtube.com/live/29FPTLzLEBQ?feature=share

Дисертація Разанової А.М.
Дисертація Разанової А.М. підписана кваліфікованим електронним підписом - Завантажити

Відгук рецензента Качмар Н.В. на дисертаційну роботу Разанової А.М.
Відгук рецензента Лопотич Н.Я. на дисертаційну роботу Разанової А.М.
Відгук офіційного опонента Дем’янюк О.С. на дисертаційну роботу Разанової А.М.
Відгук офіційного опонента Ковальчук Н.С. на дисертаційну роботу Разанової А.М.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення дисертації

Рішення про присудження ступеня доктора філософії Разановій А.М.

Відео офіційного захисту Разанова Алла 08-02-2024