Триває співпраця факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування зі світовими лідерами аграрної галузі. Традиційні зустрічі представників провідних компаній зі студентами є запорукою забезпечення якості підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Захист і карантин рослин», «Агрономія», «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство».
27 лютого 2023 р. відбулася зустріч студентів і викладачів факультету з представниками фірм «Сингента» та ТОВ «НПЦ Україна (Лембке)». Доповідачі ознайомили присутніх із політикою та діяльністю компаній в Україні, вимогами до фахових знань та умінь персоналу. У рамках зустрічі було укладено угоди про проходження студентами факультету агротехнологій та екології виробничих кваліфікаційних практик на дослідних стаціонарах цих фірм.