Отримавши сертифікат № 1-25328229988, Львівський НУП став сертифікованим користувачем ліцензійного програмного забезпечення SolidWorks Education Edition 2022–2023. Хочеться зазначити, що він другий серед університетів України отримав ліцензію версії 2023 р. (наразі таким користувачем є тільки КПІ ім. Ігоря Сікорського).
Дане програмне забезпечення дозволяє повною мірою здійснювати підготовку фахівців інженерних спеціальностей, дотримуючись концепції наскрізної комп’ютерної підготовки з використанням сучасних систем автоматизованого проєктування.
Отримання ліцензії було б неможливим без фінансової підтримки низки наших партнерів – підприємств-лідерів машинобудування регіону. Хочеться висловити слова величезної подяки директору ДП «Ен Джі Метал Україна» Тарасу Іванціву, директору ТзОВ «Ярекс Технотрейд» Василю Сіморозу, директору ТзОВ «Zolochiv ТХ» Олександру Тютіну, керівнику ТзОВ «Кендл Груп» Роману Свістелю, керівнику ТзОВ «МЕТАЛВОРК» Миколі Дручковському за надану грошову допомогу. Хочеться підтвердити, що ця допомога стала черговим дієвим заходом результативної співпраці зазначених підприємств з факультетом механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП. Особлива подяка генеральному директору ТОВ «Інформаційні технології САПР» Олегу Лисенкові за особисту участь в процесі отримання довгоочікуваної ліцензії.