Юридична клініка Львівського національного університету природокористування створена відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Указу Президента України від 18 жовтня 2001 року №992 «Про Національну програму правової освіти населення», реалізуючи рекомендації Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення та з метою створення належних умов для набуття громадянами необхідного обсягу правових знань і навичок у їх застосуванні, надання безоплатної правової допомоги особам, які потребують соціального захисту та підтримки, а також для отримання здобувачами вищої освіти старших курсів спеціальності 081 «Право» практичних навичок юриста.

Юридична клініка є структурним підрозділом факультету управління, економіки та права Львівського національного університету природокористування і функціонує на основі чинного законодавства України.

Участь студентів у роботі юридичної клініки є одним зі способів отримання ними навичок роботи з нормативною базою, необхідних для подальшого працевлаштування, вміння застосовувати законодавство України в реальних справах, спілкуватися з людьми, яким необхідна правова допомога. Діяльність юридичної клініки спрямована на вирішення загальносоціальної проблеми – усунення правового нігілізму серед населення, надання соціально вразливим категоріям громадянам безоплатної юридичної допомоги.

 

Мета діяльності юридичної клініки

для населення:

- консультування населення в реальних справах;
- комплексна правова допомога в сімейних та спадкових правовідносинах;
- надання юридичної допомоги у сфері соціального забезпечення та трудових відносин;
- допомога із підготовкою документів, необхідних для реєстрації юридичних осіб-суб’єктів господарювання, громадських та благодійних організацій;
- надання консультацій та роз’яснень щодо прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб;
- правова допомога військовослужбовцям та членам їх сімей;

 

для студентів:

- підвищення рівня практичних знань, умінь і навичок за спеціальністю «Право»;
- створення місць для проходження здобувачами вищої освіти практики у сфері права;
- читання лекцій, організація круглих столів, виступів на правові теми.

 

Чекаємо Вас за адресою:
м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1.

Наші контакти:
тел.: (067) 712-63-85
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Керівник юридичної клініки:
Ярослав Іванович Музика – кандидат юридичних наук, в.о. доцента кафедри права факультету управління, економіки та права ЛНУП.