Іванюк Павло Володимирович – старший викладач кафедри туризму.

У 2003 році закінчив Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя за напрямом «Менеджмент» та отримав кваліфікацію бакалавра з менеджменту.

У 2008 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію магістра з менеджменту.

У 2015 році успішно закінчив ліцензовані курси екскурсоводів (ТОВ «Центр "Мандри-Плюс"») та отримав кваліфікацію спеціаліста туристичного супроводу, екскурсовода та екскурсовода, гіда-перекладача (польська мова).

У 2016 році успішно закінчив ліцензовані курси екскурсоводів (ТОВ «Центр "Мандри-Плюс"») та отримав кваліфікацію екскурсовода за маршрутом «Замки Львівщини».

Працював у сфері туризму на посаді менеджера українського напрямку, екскурсоводом, супроводжуючим туристичних груп, гідом-перекладачем та адміністратором готелю.

Учасник руху історичної реконструкції.

Учасник волонтерського руху для підтримки Збройних Сил України.

З 2023 року – старший викладач кафедри туризму Львівського національного університету природокористування.

З 2024 року – завідувач музею Степана Бандери ЛНУП за суміщенням.

Володіє польською та англійською мовами.

Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 1 рік, у тому числі у даному закладі – 1 рік.

Основні освітні компоненти, які читає викладач для здобувачів освіти СВО Бакалавр: Організація анімаційної та екскурсійної діяльності, Рекреалогія та рекреаційні комплекси світу, Туристичне краєзнавство.

Основні напрями наукових досліджень: дослідження туристичної і рекреаційної привабливості Західного регіону України та розробка нових туристичних маршрутів; історична анімація; розробка екскурсій.

Пройшов підвищення кваліфікації (стажування):

  1. Пройшов стажування шляхом участі у науково-практичній конференції «Контексти активного туризму», присвяченій світлій пам’яті Михайла Гамкала (Львівський національний університет імені Івана Франка, 11 листопада 2024 року). Загальний обсяг 30 навчальних годин (1 кредит ЕКТС). Сертифікат №504/12 від 11 листопада 2024 р.
  2. Участь у серії освітніх семінарів «Основи наукометрії». Загальний обсяг 30 навчальних годин (1 кредит ЕКТС). Сертифікат №AN 1147 від 1 вересня 2024 р.

Основні публікації у періодичних наукових виданнях, що включені до переліку фахових видань України та наукометричних баз, зокрема Scopus, Web of Science:

  1. Крупа О. М., Боруцька Ю. З., Іванюк П. В. Наукові дослідження інноваційних напрямів повоєнного відновлення туристично-краєзнавчої та рекреаційно-екскурсійної галузей в Україні. Наукові перспективи: журнал. 2024. № 8(50). С. 450-459.
  2. Іванюк, П., & Боруцька, Ю. (2024). Анімаційно-екскурсійна діяльність і природотерапія як способи реабілітації для людей з інвалідністю та посттравматичним синдромом. Економіка та суспільство, (66). DOI:https://doi.org/10.32782/2524-0072/2024-66-63.

Основні апробаційні, науково-популярні, консультаційні, науково-експертні публікації з наукової або професійної тематики:

Іванюк П. Вплив активного туризму на психофізичне здоров’я українців. Контексти активного туризму / Матеріали наук.-практ. конф. Львів, 2024. С. 31‒33.

Основні напрямки громадської діяльності за спеціальністю та науковими дослідженнями:

Член громадської організації «Міжнародна фундація науковців та освітян» (посвідчення № ES3285).