Уже вп’яте у Львівському національному аграрному університеті проходив Всеукраїнський фестиваль народної хореографії «Яблуневий цвіт», який скликав понад 60 хореографічних колективів із багатьох міст та областей України: Одеси, Києва, Борисполя, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Львівської областей. Організаторами цього фестивалю були Львівське відділення Національної спілки хореографів та Львівський національний аграрний університет. Оцінювало виступи колективів професійне журі у складі: голови – доцента кафедри хореографії Київського національного університету ім. М. Драгоманова, Заслуженого працівника культури України Григорія Воронова; Відмінника освіти України, хореографа-методиста Юрія Колесніченка (м. Київ); методиста вищої категорії, викладача дитячої школи мистецтв №6 ім. Жуковського         м. Київ, члена Національної хореографічної спілки України Наталії Ноги;  Відмінника освіти України, Заслуженого діяча естрадного мистецтва Наталії Добинди; директора творчої майстерні «Світлячок» Олени Лисякової;  художнього керівника Народного ансамблю танцю «Полонина», секретаря Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України Оксани Коваль; голови молодіжно-дитячої організації «Майбутнє дітям» Валерія Бернадського. Директором фестивалю і його засновником є Заслужений працівник культури України, голова Львівського відділення Національної хореографічної спілки України, Відмінник освіти України Побєда Харісов; головою організаційного комітету – ректор ЛНАУ, академік НААНУ Володимир Снітинський.

У рамках Всеукраїнського фестивалю народної хореографії «Яблуневий цвіт» було проведено Всеукраїнську акцію «День добра» з метою об’єднання творчої молоді: «Творчість і краса єднають Україну!». До організації цієї акції та фестивалю долучилися ППО студентів та аспірантів та ССО «Основа» Львівського НАУ.

Учасники фестивалю, більшість із яких ще дуже юні, вразили присутніх шанувальників народної хореографії та народного мистецтва оригінальними хореографічними постановками, цікавими сценічними образами та костюмами.

Протягом двох днів танцювальні колективи мали можливість продемонструвати найкращі творчі доробки. Оцінювання проходило у різних номінаціях та вікових групах. Цікаво те, що цьогорічний фестиваль розширив свої рамки, і до хореографічних номерів додалися вокально-хореографічні у супроводі оркестрів та хорових і вокальних груп.

За високий рівень виконавської майстерності, художньо-естетичний смак і значні успіхи в популяризації хореографічного мистецтва у номінації «Класична хореографія» дипломом І ступеня Всеукраїнського фестивалю народної хореографії «Яблуневий цвіт» було нагороджено ансамбль класичного танцю «Фуєте» (м. Одеса) та Хореографічний ансамбль музичної школи №4 м. Одеса; у номінації «Сучасна хореографія» – танцювальний ансамбль «Країна мрій» м. Івано-Франківськ і танцювальний ансамбль «Калинонька» (м. Київ); у номінації «Народна хореографія» –  Народний ансамбль танцю «Міленіум» (м. Бориспіль, Київська область), Зразковий ансамбль танцю «Галичанка» (м. Тернопіль), танцювальний ансамбль «Калинонька» – середня група  (м. Київ), Народний ансамбль танцю «Тайстра» (смт. Брошнів-Осада, Івано-Франківської області), Народний ансамбль танцю «Полонина» (м. Львів), Народний дитячо-юнацький ансамбль народного танцю «Полуничка» (м. Львів).

Незабутнім творчим дарунком для усіх учасників фестивалю «Яблуневий цвіт» став ювілейний концерт Народного ансамблю танцю «Первоцвіт», присвячений 70-річчю від дня народження художнього керівника колективу, Заслуженого працівника культури України – Побєди Софійовича Харісова. Безліч вітань, квітів, цікавих музичних і танцювальних композицій було подаровано ювіляру. Та найголовніше – велика шана і низький уклін від ректорату ЛНАУ, творчих колективів, гостей, випускників, студентів талановитому митцеві, постановнику танців, керівнику Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» – Побєді Софійовичу Харісову.