11 листопада 2015 року у Львівському національному аграрному університеті велична подія зібрала шанувальників бандурного мистецтва – «нотну сторінку вічності» написала Народна капела бандуристів Львівського НАУ, яка відзначила 40-річчя своєї творчої діяльності. Упродовж усіх цих років незмінним керівником капели є Заслужений працівник культури України Іван Федорович Качкевич.
У 1975 році вперше у стінах ще тоді Львівського сільськогосподарського інституту зазвучала бандура. Колектив створив молодий диригент, випускник Львівської державної консерваторії ім. М. Лисенка І. Качкевич.
Перший виступ капели відбувся у 1976 році у Москві, на Міжнародному форумі агрохіміків, де було виконано дві українських народних пісні. Колектив відзначено високою премією. Далі були виступи на Виставках досягнень народного господарства у Москві, Києві, концерти транслювався на центральному телебаченні. Поїздки за кордон. Участь у багатьох концертах у різних містах України, на всіх кобзарських святах.

Капела бандуристів ЛДАУ (тепер ЛНАУ) була лауреатом міжнародних і всеукраїнських фестивалів, зокрема Міжнародного фестивалю фольклорної музики в Кракові (Польща). Вона неодноразово ставала переможцем Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних вищих навчальних закладів «Софіївські зорі»: у 2002 році нагороджена дипломом першого ступеня, у 2003 році – дипломом другого ступеня, у 2004, 2007 роках за високий рівень виконавської майстерності – дипломом першого ступеня. За участь у заключному етапі та гала-концерті згаданого фестивалю 2–3 жовтня 2004 року в місті Умані капела бандуристів отримала диплом Міністерства аграрної політики України.

За високу виконавську майстерність у 2005 році капелі бандуристів присвоєно звання Народної.
Ювілейний концерт розпочався вітальним словом ректора ЛНАУ, академіка Національної академії аграрних наук України та Академії вищої школи України, професора, доктора біологічних наук Володимира Снітинського. Ректор університету висловив щиру подяку учасникам Народної капели бандуристів під керуванням І. Качкевича, зазначивши, що колектив постійно удосконалює свою художню майстерність, популяризує українську народну пісню, бандурне мистецтво серед студентської молоді. Твори у виконанні цього колективу є окрасою Шевченкових свят, а також урочистих академій, що відбуваються у Львівському національному аграрному університеті.
Ювілярів привітали завідувач об’єднання профспілок Львівщини  Лариса Миколаївна Акімова та консультант Львівської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Галина Матвіївна Кріль, від Львівського обласного центру народної творчості та культурно-просвітницької роботи виступила завідувач відділу народної творчості, Заслужений працівник культури України Ольга Володимирівна Дуляба.
Пісні у виконанні Народної капели бандуристів стали найкращим творчим дарунком глядачеві. Вперше дебютували солісти капели – Михайло Іващенко (студент економічного факультету), Ірина Макар (студентка землевпорядного факультету). Усім запам’ятався виступ чоловічого квартету у складі Ореста Рися (студент факультету будівництва та архітектури), Михайла Дороша та Михайла Іващенка (студентів економічного факультету), Олексія Качмара (студента факультету агротехнології та екології). Поетичне слово дарувала глядачам студентка факультету механіки та енергетики Віра Проць. Незабутні хвилини творчості та красу української народної пісні подарував дівочий вокально-інструментальний ансамбль «Берегиня», керівником якого є Іван Качкевич.
Концерт завершився духовним гімном «Боже, великий, єдиний» та побажаннями Народній капелі бандуристів миру в Україні, творчих досягнень і злетів, розквіту на ниві бандурного та пісенного мистецтва.