16–19 червня 2015 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотеки ВНЗ України у процесі імплементації Закону «Про вищу освіту» у Науково-технічній бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ). У роботі конференції взяли участь представники 96 бібліотек вишів України. Співорганізаторами конференції виступили: Наукова бібліотека ім. М. Максимовича КНУ ім. Т. Шевченка та Наукова бібліотека ЛНУ ім. Івана Франка.

Головним завданням конференції було обговорення положення проекту Концепції динамічних змін у праці наукових бібліотек. 16 червня  засідання науково-методичної бібліотечної комісії Міністерства освіти та науки України було присвячене проблемі модернізації роботи бібліотек. Наступного дня, 17 червня, відбулося відкриття конференції за участю проректора з науково-педагогічної роботи, проф. Олега Мандрика та директора Наукової бібліотеки ІФНТУНГ Ярослави Пилип. З вітальним словом виступив ректор університету проф. Є. І. Крижанівський.

Конференція відбулася у форматі секційних занять на таку тематику: нові тенденції в інформаційному обслуговуванні студентської молоді; роль соціокультурної діяльності університетської бібліотеки; рекламно-інформаційна та видавнича діяльність бібліотек вищих навчальних закладів; інформаційні ресурси та технології у бібліотеках ВНЗ України; формування та збереження бібліотечних фондів; науково-методична діяльність бібліотек вищих навчальних закладів: інновації, практичний досвід.

Наукову бібліотеку Львівського НАУ представила к. і. н., доц., директор Любов Пинда, яка керувала секцією «Основні аспекти наукових досліджень європейських рідкісних сільськогосподарських видань ХVIII–XIX століть». Доповідачка торкнулася історико-книгознавчих досліджень іноземних рідкісних видань ХVIII – початку XX ст. Л. Пинда зазначила, що за фінансової підтримки посольств іноземних держав протягом 2009–2013 рр. було започатковано бібліографічну серію «Іноземна сільськогосподарська книга у фондах ДНСГБ НААН». Першою книгою цієї серії стало видання «Польська сільськогосподарська книга у фондах ДНСГБ НААН, науково-дослідних установ і вищих навчальних закладів аграрного профілю (1771–2008 рр.). Закінчилася конференція побажаннями для працівників наукових бібліотек переймати досвід провідних бібліотек світу в модернізаційних процесах.