Наукова бібліотека ЛНУП забезпечує інформаційну базу наукових досліджень, навчальної діяльності та виховного процесу університету.
Завдання Наукової бібліотеки ЛНУП – накопичувати та надавати користувачам – поруч з традиційними паперовими джерелами – принципово нові інформаційні ресурси, до яких належить інституційний репозитарій (ІР) – електронний архів відкритого доступу. Інституційний репозитарій Львівського національного університету природокористування (ЛНУП) надає вільний доступ до повних (або поданих в скороченні) електронних документів з наукового доробку університету та електронних видань з фондів бібліотеки http://www.repositary.lnup.edu.ua.
Наукова бібліотека використовує ліцензоване програмне забезпечення – програмну систему «УФД/Бібліотека» розробки корпорації «Український фондовий дім» (Київ). Електронний каталог розташований на сторінці НБ ЛНУП за посиланням http://www.ush.com.ua/lvlnau, а також доступний з планшета або смартфона з ОС Android. Замовити літературу можна через електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Загальний обсяг ЕК складає 151025 бібліографічних записів.
До послуг користувачів НБ – безкоштовний доступ до реферативних наукометричних платформ Web of Science, Scopus, Google Scholar, бази навчальної літератури видавництва ТОВ «Центр навчальної літератури» («ЦУЛ») http://www.culonline.com.ua, понад 1200 найпопулярніших навчальних видань за різними тематиками.
Також відкрито онлайн-доступ до повнотекстової бази підручників Видавничого дому «Кондор» (колекція містить понад 1 100 видань, які щомісяця оновлюють за рахунок поповнення новою літературою) https://online-condor.com.ua.

З метою збереження видань та надання їх в загальний доступ у режимі онлайн НБ ЛНУП здійснює підготовку та передачу електронних копій періодичних друкованих наукових фахових видань «Аграрна економіка» та «Вісник Львівського національного університету природокористування» (серії «Агроінженерні дослідження», «Агрономія», «Архітектура і сільськогосподарське будівництво», «Економіка АПК») на зберігання до Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського (http://www.nbuv.gov.ua).
Розвиваючи дистанційний доступ до джерел інформації, НБ створює віртуальні простори, на яких успішно функціонують всі бібліотечні технології. Бібліотека отримує нову категорію користувачів – віртуальних.
Велику увагу бібліотека приділяє веденню своєї вебсторінки, що входить до складу сайту університету. Сучасний користувач наукової бібліотеки має можливість ознайомитися з експозиціями книжкових виставок, інформацією щодо діяльності НБ та сфери послуг як у самій бібліотеці, так і на її сайті. Усі виставки можна переглянути на сайті Львівського національного університету природокористування в розділі Наукова бібліотека за адресою http://www.lnup.edu.ua та на сторінці соціальної мережі Facebook Наукова бібліотека ЛНУП.
Загальний документний фонд бібліотеки університету налічує 516760 примірників, з яких:
- наукової літератури – 277496 прим.;
- навчальної літератури – 203674 прим.;
- художньої літератури – 35590 прим.;
- періодичних видань – 56400 прим.
Основою історико-книгознавчих досліджень бібліотеки залишаються унікальні фонди з періоду рільничої академії в Дублянах (понад 10 тис. примірників). Ці рідкісні та унікальні видання розкривають історію природничих, технічних, сільськогосподарських наук країн Європи XVIII–XX ст.
Пропонуємо користувачам послугу віддаленого визначення індексів УДК.
Для користування послугою потрібно всього лиш надіслати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. форму замовлення:
• Прізвище, ім’я автора;
• Місце праці чи навчання;
• E-mail;
• Назва роботи;
• Визначити пріоритетність науки, з точки зору якої розглядається предмет (наприклад: природні умови – географія, регіональна економіка чи екологія);
• Ключові слова.
У рамках проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукових програм працівниками інформаційно-бібліографічного відділу НБ ЛНУП здійснюється підготовка інформації щодо книгозабезпеченості.
Користувачам надаються консультації з методики підбору та пошуку необхідної інформації, використання довідкових та бібліографічних видань, каталогів та картотек, складання та оформлення списків літератури до курсових, дипломних робіт та наукових праць.