Упродовж 4-6 жовтня відбувся XXIV Міжнародний студентський науковий форум «Студентська молодь і науковий прогрес», де свої наукові публікації представили 577 учасників. Серед них студенти Львівського національного університету природокористування опублікували 412 наукових тез, студенти структурних підрозділів ЛНУП – 92, студенти інших ЗВО – 73.
У зв’язку з воєнними діями на території України всі науково-практичні конференції відбулися у змішаній формі за напрямками:

1. Екологічна безпека сільськогосподарського виробництва.
2. Сучасні агротехнології й тенденції їхнього розвитку.
3. Проблеми використання та охорони земельних ресурсів.
4. Економічні аспекти розвитку АПК та сільських територій.
5. Технічний прогрес в АПК.
6. Актуальні проблеми будівництва та архітектури.
7. Духовне виховання молоді та культурне відродження села.
Свою підтримку та доповіді висловили молоді вчені із закордонних закладів вищої освіти, зокрема з Польщі (Вища школа агробізнесу в Ломжі, Військова технологічна академія, Люблінський природничий університет, Університет ім. кардинала Стефана Вишинського, Люблінський природничий університет, Варшавський університет наук про життя, Західнопоморський технологічний університет у Щецині, Вроцлавський університет природничих наук), Державного аграрного університету Молдови, Латвії (Латвійський університет біонаук та технологій), Литви (Каунаський університет прикладних наук) та Туреччини (Гіресунський університет).
Серед вітчизняних закладів вищої освіти участь у форумі взяли студенти-науковці з Білоцерківського національного аграрного університету, Миколаївського національного аграрного університету, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Державного біотехнологічного університету, Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Західноукраїнського національного університету, Подільського державного університету, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, Київського національного університету будівництва та архітектури, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Луцького національного технічного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького, Львівського національного університету ім. І. Франка, Національного лісотехнічного університету України, НУ «Львівська політехніка», Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, Національного університету харчових технологій, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Української академії друкарства, Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.
Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції стосувалася охорони ґрунтів, моніторингу земель, інноваційних геодезичних технологій в управлінні земельними ресурсами, ролі зелених форм туризму в розвитку сільських територій, сучасних методів охорони та відновлення земельних екосистем, особливостей ціноутворення на міжнародних ринках, дослідження стану української економіки в умовах війни, правового забезпечення діяльності українських підприємств, втілення концепції «сталого розвитку» у сфері аграрного виробництва, організації ярусних ферм в Україні, а також питань впливу війни на життя людей, їх цінності та світогляд.
Щиро дякуємо студентам та їх науковим керівникам за участь в секційних засіданнях науково-практичних конференцій, обмін науковими думками та ідеями. Бажаємо всім учасникам мирного неба та успіхів у подальшій науковій діяльності!