10 жовтня 2024 року на стадіоні Львівського національного університету природокористування відбулася спортивно-військова естафета серед факультетів ЛНУП до Дня захисників і захисниць України з 5 військово-прикладних видів спорту. В програмі – підтягування на поперечині, метання гранати, перетягування линви, «прогулянка фермера», розбирання та збирання автомата АК-74.
На спортивно-військову естафету прибули збірні команди п’яти факультетів Львівського НУП (факультет управління, економіки та права; факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій; факультет агротехнологій та екології; факультет будівництва та архітектури; факультет землевпорядкування та туризму).
У змаганнях взяли участь понад 100 учасників. До заходу були залучені студенти, викладачі, аспіранти та працівники факультетів.
На відкритті змагань з вітальним словом до учасників звернулися проректор з навчально-виховної роботи Львівського НУП, професор Віталій Мефодійович Боярчук, голова профспілкової організації працівників ЛНУП, доцент кафедри будівельних конструкцій, кандидат технічних наук Роман Андрійович Шмиг, а також старший викладач кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки Ярослав Юрійович Кривуля.

Головний суддя змагань, завідувач кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки, майстер спорту України з вільної боротьби Ігор Васильович Вовк ознайомив учасників із програмою та правилами проведення змагань.
В підтягуванні на поперечині від кожної команди взяли участь по троє чоловіків, серед яких один викладач чи співробітник. Перше місце виборола команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, друге місце посіла команда факультету агротехнологій та екології, на третьому місці – команда факультету будівництва та архітектури, четверте місце посіла команда факультету землевпорядкування та туризму, на п’ятому місці – команда факультету управління, економіки та права.
У метанні гранати брали участь по три учасники, серед них викладач, студент та студентка. Переможець визначався за найкращим загальним метражем. Перше місце у команди факультету управління, економіки та права з результатом 123,3 м, на другому місці – команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій з результатом 102,8 м, третє місце у збірної команди факультету агротехнологій та екології з результатом 101,35 м, четверте місце виборола команда факультету будівництва та архітектури з результатом 92,5 м, на п’ятому місці – команда факультету землевпорядкування та туризму з результатом 79,25 м.
В естафеті «прогулянка фермера» по п’ять учасників від кожної команди переносили дві 30-кілограмові колоди на 20-метрову відстань. Загальна відстань складала 100 м. Найшвидше та найзлагодженіше діяла команда факультету управління, економіки та права, яка й перемогла з результатом 26,00 с, друге місце посіла команда факультету будівництва та архітектури з результатом 26,41 с, на третьому місці – команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій з результатом 27,19 с, четверте місце виборола команда факультету агротехнологій та екології з результатом 27,53 с, на п’ятому місці – команда факультету землевпорядкування та туризму з результатом 30,72 с.
Дуже емоційно, напружено, безкомпромісно проходили змагання з перетягування линви. В складах команд було по п’ять студентів та два представники професорсько-викладацького складу або працівники. Змагання проводилися за олімпійською системою. В запеклій боротьбі серед команд факультетів впевнену перемогу здобула команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, друге місце посіла команда факультету управління, економіки та права, на третьому місці – команда факультету будівництва та архітектури, четверте місце посіла команда факультету агротехнологій та екології, на п’ятому місці – команда факультету землевпорядкування та туризму.
Закривали естафету змагання з розбирання та збирання автомата АК-74. Найкращою стала команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій з результатом 23,65 с, друге місце у факультету управління, економіки та права з результатом 25,28 с, третє місце у факультету будівництва та архітектури – 31,38 с, на четвертому місці – факультет землевпорядкування та туризму з результатом 32,81 с, на п’ятому місці – команда факультету агротехнологій та екології з результатом 35,24 с.
Отже, за результатами п’яти видів програми змагань у спортивно-військовій естафеті серед факультетів перемогу здобула команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій з результатом 8 балів, на другому місці – команда факультету управління, економіки та права з результатом 11 балів, третє місце виборола команда факультету будівництва та архітектури з результатом 15 балів, на четвертому місці – команда факультету агротехнологій та екології з результатом 18 балів, на п’ятому місці – команда факультету землевпорядкування та туризму з результатом 23 балів.
Після завершення змагань керівник відділу з організації виховної роботи студентів, Заслужений діяч естрадного мистецтва України Оксана Володимирівна Качмар, завідувач кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки Ігор Васильович Вовк, голова спортивного клубу Львівського національного університету природокористування Андрій Ярославович Шимечко нагородили усі команди. Призами та грамотами було відзначено переможців, що посіли перші, другі та треті місця за видами спортивно-військової естафети.
Команда-переможець та команди-призери у загальнокомандному заліку були нагороджені кубками та медалями.