Стартував новий освітній проєкт програми Erasmus+ UKRENERGY «Innovative Master Courses Supporting the Improvement of the Energy and Carbon Footprint of the Ukrainian Building Stock».
Впродовж тижня з 17 квітня у Генуезькому університеті (Università degli Studi di Genova) проходила перша зустріч партнерів проєкту.
Від Львівського національного університету природокористування в режимі онлайн до роботи долучилися: проф. Віталій Боярчук, проф. Василь Гудим, доц. Сергій Сиротюк, доц. Роман Кригуль та доц. Степан Хімка. Було представлено дві доповіді: перша – ознайомлення з ЛНУП, друга – основні цілі щодо виконання проєкту.
Даний освітній проєкт сприятиме підготовці фахівців для потреб країни у сфері енергоефективності та декарбонізації.

З квітня 2023 року стартував новий освітній проєкт програми Erasmus+ «UKRENERGY».
Львівський національний університет природокористування разом з вісьмома українськими університетами, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України й чотирма закордонними університетами бере участь у виконання цього проєкту. Проєкт здійснюється в рамках європейської програми Erasmus+ КА2 (Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти: Напрямок 2 – Партнерство для трансформації вищої освіти ERASMUS-EDU-2022-CBHE-STRAND-2). Головний координатор проєкту – Università degli Studi di Genova (Генуезький університет, Італія). Проєкт виконуватиметься впродовж трьох років.
Проєкт «UKRENERGY» передбачає розробку інноваційних магістерських курсів в українських університетах щодо покращення енергоефективності та зменшення вуглецевого сліду у будівельному фонді України, а також трансфер передового досвіду ЄС, пов’язаного з підвищенням енергоефективності житлового фонду.

27-30 червня 2023 р. відбулася чергова навчальна зустріч учасників проєкту «Innovative Master Courses Supporting the Improvement of the Energy and Carbon Footprint of the Ukrainian Building Stock» у Словацькому технічному університеті в Братиславі (Slovak University of Technology in Bratislava).
Учасники з українських університетів отримали розуміння того, як використовувати досвід університетів держав-членів та консолідований академічний досвід.

23 лютого 2024 р. відбулася робоча нарада учасників міжнародного грантового проєкту ЄС Еразмус+ «Інноваційні магістерські курси на підтримку покращення енергетичного та вуглецевого сліду будівельного фонду України (UKRENERGY)» № 101082898 – UKRENERGY – ERASMUS-EDU-2022-CBHE (грантова угода № 101082898 – UKRENERGY)», де обговорили поточні питання та окреслили наступні кроки стосовно реалізації проєкту.
Львівський національний університет природокористування є реципієнтом (співвиконавцем) проєкту. Виконавцем проєкту (грантоотримувачем / координатором) є Генуезький університет (UNIGE, Italy). Бенефіціаром проєкту є Міністерство освіти і науки України.

1 березня відбулася робоча нарада учасників міжнародного грантового проєкту ЄС Еразмус+ «Інноваційні магістерські курси на підтримку покращення енергетичного та вуглецевого сліду будівельного фонду України (UKRENERGY)» № 101082898 – UKRENERGY – ERASMUS-EDU-2022-CBHE (грантова угода № 101082898 – UKRENERGY)», де затвердили зміст навчального посібника для вибіркових навчальних дисциплін для студентів освітнього ступеня «Магістр» зі спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 192 «Будівництво та цивільна інженерія», окреслили наступні кроки та завдання стосовно реалізації проєкту.