17 травня 2023 року під час виконання бойового завдання у місті Часів Яр Донецької області загинув 25-річний артилерист «Вовків Да Вінчі», випускник 2019 року спеціальності «Екологія» факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування Юрій Сергійович Юхимюк, уродженець села Гірка Полонка Луцького району Волинської області.
Навчаючись у Львівському національному університеті природокористування, декілька разів їздив на стажування до Німеччини. Закінчивши університет, офіційно працевлаштувався у Німеччині, де працював на різноманітній сільськогосподарській техніці.
З початком широкомасштабної російської агресії повернувся на Батьківщину та вступив до лав ДУК «Правий сектор», де кілька місяців проходив тренування і підготовку. У серпні 2022 року потрапив на фронт, де зі своїм підрозділом брав участь у наступальній операції на Харківщині. Воював на трофейній гаубиці МСТА-Б.
Вічна пам’ять та Царство небесне Герою!
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Схиляємо голови у скорботі.