5-9 квітня 2021 року в Львівському національному аграрному університеті відбувся перший тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Особи, які отримали 75 і більше балів, допущені до участі у другому турі, який відбудеться 14 травня 2021 року.
Результати першого туру Ви можете переглянути у доданих файлах.

 У 2021 році під час вступу до Львівського національного аграрного університету є можливість отримати додаткових 20 балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

Під час вступу до Львівського національного аграрного університету на спеціальності, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, можна отримати додаткові бали, ставши учасником Всеукраїнської олімпіади ЛНАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (далі – Олімпіада). Олімпіада проводиться у ЛНАУ в два тури з наступних предметів: українська мова, українська мова та література, математика, біологія, фізика, іноземна мова.

Додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмета можна отримати під час вступу до ЛНАУ на спеціальності: