Реєстрація заяв на участь в ЄВІ та ЄФВВ, проведення основної і додаткової сесій ЄВІ та ЄФВВ здійснюється у терміни, встановлені Міністерством освіти і науки України, за графіком, затвердженим Українським центром оцінювання якості освіти:
основна сесія
 реєстрація за участю приймальної комісії закладу вищої освіти з 07 до 29 травня;
 отримання запрошення до 17 червня;
 тестування з 24 червня до 15 липня;
 отримання результатів до 20 липня.
додаткова сесія
 реєстрація за участю приймальної комісії закладу вищої освіти з 17 до 21 червня;
 отримання запрошення до 26 липня;
 тестування з 31 липня до 14 серпня;
 отримання результатів до 20 серпня.
Для реєстрації необхідно подати до Приймальної комісії ЛНУП реєстраційні документи:
• заповнену заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом;
• документ, що посвідчує особу;
• реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через релігійні переконання відмовляються від прийняття цього номера: вони мають надати документ, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про номер);
• документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання);
• довідку, видану за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, персональні дані яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти);
• медичний висновок за формою первинної облікової документації № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов);
• фотокартки для документів (чорно-білі або кольорові) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

Передбачена дистанційна реєстрація на ЄВІ, ЄФВВ. При цьому скановані копії або якісні фотокопії документів та заповнену заяву-анкету необхідно надіслати на електронну адресу Приймальної комісії ЛНУП (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Важливо! Вступникам в магістратуру, які планують для участі в ЄВІ та ЄФВВ реєструватися дистанційно, треба заздалегідь отримати кваліфікований електронний підпис.
Приймальна комісія у разі дистанційної реєстрації прийматиме лише заяви-анкети, на які накладено кваліфікований електронний підпис (КЕП).
Вступнику буде відмовлено в реєстрації для участі в ЄВІ / ЄФВВ у разі відсутності на анкеті його кваліфікованого електронного підпису.

Увага! В разі дистанційної реєстрації у темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків.
Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили в заяві-анкеті.
Перед початком реєстрації вступника працівник приймальної комісії повинен перевірити наявність документів, потрібних для реєстрації, і надати відповідь про отримання документів (на електронну адресу, з якої надійшли документи, або за допомогою іншого визначеного закладом каналу зв’язку):
підтвердити отримання документів і повідомити, що документи взято для опрацювання, – якщо особа має право брати участь у конкурсному відборі та надала всі копії документів;
• повідомити про потребу в додатковому вивченні документів – якщо особа надала довідку, видану за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу, а в представника приймальної комісії виникли сумніви щодо її достовірності;
• повідомити про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови – якщо після перевірки документів установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі або надала не всі копії документів.

У разі успішної реєстрації Вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в Приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку Ви виявите помилки, зверніться до Приймальної комісії до завершення терміну реєстрації на ЄВІ, ЄФВВ (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (032)22-42-498, 068-42-15-946, 093-21-94-294).
Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до Приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо Ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.
Детальна інформація щодо реєстрації на ЄВІ, ЄФВВ за тел. (032)22-42-498, 068-42-15-946, 093-21-94-294.

 

Вкладення:
Скачати цей файл (zrazok-zayava-anketa_YEVI_YEFVV.doc)Заява-анкета45 Кб