Львівський національний університет природокористування оголошує додатковий прийом студентів (виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб) на денну та заочну форми навчання за освітнім ступенем «Магістр» на основі освітнього ступеня бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальностями:
- 051 Економіка;
- 071 Облік і оподаткування;
- 072 Фінанси, банківська справа та страхування;
- 073 Менеджмент;
- 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
- 101 Екологія;
- 126 Інформаційні системи та технології;
- 133 Галузеве машинобудування;
- 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
- 191 Архітектура та містобудування (тільки денна форма навчання);
- 192 Будівництво та цивільна інженерія;
- 193 Геодезія та землеустрій;
- 201 Агрономія;
- 203 Садівництво та виноградарство;
- 208 Агроінженерія;
- 242 Туризм;
- 274 Автомобільний транспорт;
- 292 Міжнародні економічні відносини.

Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) розпочинається з 09.00 год. 11 травня та закінчується о 18.00 год. 03 червня 2021 року.

Для реєстрації необхідно на електронну адресу Приймальної комісії ЛНАУ (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) надіслати скановані копії або якісні фотокопії реєстраційних документів:

- заповнена заява-анкета;

- документ, що посвідчує особу;

- облікова картка платника податків;

- довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);

 Львівський національний аграрний університет оголошує прийом студентів на заочну форму навчання (виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб) за освітнім ступенем «Магістр» на основі освітнього ступеня магістра (ОКР «Спеціаліст») в 2021 році на спеціальності: 

Львівський національний аграрний університет оголошує прийом студентів на денну та заочну форми навчання в 2021 році за освітнім ступенем «Магістр» на спеціальності: 

 Львівський національний аграрний університет оголошує прийом студентів на денну та заочну форми навчання в 2021 році за освітнім ступенем «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти: 

Львівський національний аграрний університет оголошує прийом студентів на денну та заочну форми навчання в 2021 році за освітнім ступенем «Бакалавр» на основі ОКР молодшого спеціаліста, ОПС фахового молодшого бакалавра, ОС молодшого бакалавра: 

У 2021 році під час вступу до Львівського національного аграрного університету є можливість отримати додаткових 20 балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання. 

Під час вступу до Львівського національного аграрного університету на спеціальності, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, можна отримати додаткові бали, ставши учасником Всеукраїнської олімпіади ЛНАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (далі – Олімпіада). Олімпіада проводиться у ЛНАУ в два тури з наступних предметів: українська мова, українська мова та література, математика, біологія, фізика, іноземна мова. 

Додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмета можна отримати під час вступу до ЛНАУ на спеціальності: