Основні дані про доцента кафедри автомобілів і тракторів Щура Тараса Григоровича
Щур Тарас Григорович
У 2004 році закінчив Харківський державний технічний університет сільського господарства за спеціальністю «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва».
Кандидат технічних наук з 2009 року.
Вчене звання доцента присвоєно у 2015 році.
Призначений на посаду доцента кафедри тракторів і автомобілів у 2016 році.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 18 років, у тому числі у даному закладі – 9 років.
Основні навчальні курси, які веде викладач: «Комп’ютерна та дистанційна діагностика с.-г. техніки», «Трактори і автомобілі», «Автомобілі».
Основні напрями наукових досліджень: розроблення нових технологій і технічних засобів дозування та змішування сипучих кормів.
У 2020 році пройшов підвищення кваліфікації в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету. Тема: «Використання платформи Zoom для дистанційного навчання та роботи. Користування платформою Moodle. Методика ведення заняття в дистанційному режимі».
Член спеціалізованої ради К05.854.02 зі захисту кандидатських дисертацій за спеціальністю 05.05.11 (машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва) у Вінницькому національному аграрному університеті (наказ МОНУ від 24 травня 2018 року № 527).
Член комісії механізації рільництва та енергетики відділення Польської академії наук в Любліні.
Участь у програмі «Erasmus +» (University of Science and Technology in Bydgoszcz, 2022 р.) та «CEEPUS» (University of Life Sciences in Lublin, 2022 р.).
Навчально-методичні та наукові публікації
Має 70 публікацій, з них 62 наукових та 8 навчально-методичного характеру, у тому числі 15 у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science.
Шевчук Роман Степанович
У 1981 році закінчив Львівський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Механізація сільськогосподарського виробництва».
Кандидат технічних наук з механізації сільського господарства з 1988 року.
Доктор сільськогосподарських наук з механізації сільського господарства з 2001 року.
Вчене звання доцента кафедри тракторів і автомобілів присвоєно у 1993 році.
Призначений на посаду доцента кафедри тракторів і автомобілів у 1996 році.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 41 рік, у тому числі у даному закладі – 41 рік.
Основні навчальні курси, які веде викладач: «Трактори і автомобілі», «Автомобілі».
Головний напрям наукової діяльності – розробка обладнання для дослідження тягово-зчіпних показників мобільних засобів, механічних властивостей ґрунту і сільськогосподарських матеріалів, а також механізація збирання плодів й розробка комплексу машин для отримання рослинних олій багатоцільового призначення.
Під керівництвом Р.С. Шевчука захищено 3 кандидатські дисертації за спеціальністю 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва.
У 2019 році пройшов стажування у Львівській філії УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого (смт Магерів), а у 2022 – у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності ДСНС України.
Навчально-методичні та наукові публікації
Співавтор і автор понад 350 опублікованих робіт, з яких понад 100 авторських свідоцтв і патентів на винаходи й корисні моделі.
Основні дані про завідувача кафедри автомобілів і тракторів Шевчука Віктора Володимировича
Шевчук Віктор Володимирович
У 2003 році закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Механізація сільського господарства».
Кандидат технічних наук з 2013 року.
Вчене звання доцента кафедри тракторів і автомобілів присвоєно у 2016 році.
Призначений на посаду завідувача кафедри автомобілів і тракторів у 2016 році.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 20 років, у тому числі у даному закладі – 20 років.
Основні навчальні курси, які веде викладач: «Правила дорожнього руху».
Наукова робота НПП – дослідження експлуатаційних властивостей транспортних засобів; формування типажу та базових параметрів спеціалізованих КТЗ (автомобілів) у сільському господарстві.
У 2020 році пройшов підвищення кваліфікації в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету. Тема: «Використання платформи Zoom для дистанційного навчання та роботи. Користування платформою Moodle. Методика ведення заняття в дистанційному режимі».
У 2022 році пройшов стажування у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності ДСНС України (сертифікат про підвищення кваліфікації № 21029 від 11.04.2022 р.).
Навчально-методичні та наукові публікації
Має 70 публікацій, з них 48 наукових та 20 навчально-методичного характеру, у тому числі 2 у періодичних виданнях, які включені до наукометричної бази Scopus.
Хімка Степан Миколайович
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
У 2005 році з відзнакою закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Механізація сільського господарства».
2004–2009 рр. – інженер-конструктор Центру стратегічних досліджень екобіотехнічних систем, інженер-конструктор у ТОВ «Львівський автобусний завод».
З 2009 року – на науково-педагогічній роботі.
Кандидат технічних наук з 2012 року.
Призначений на посаду в.о. доцента кафедри автомобілів і тракторів у 2021 році.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 14 років, у тому числі у даному закладі – 14 років.
Основні навчальні курси, які веде викладач: «Автомобілі», «Основи технічної діагностики автомобілів», «Електронне та електричне обладнання автомобіля», «Електронне обладнання та комп’ютерна діагностика».
Основні напрями наукових досліджень: дослідження електро- та світлотехнічних характеристик сучасних засобів освітлення і систем їх електрозабезпечення; робототехнічні системи; електронна діагностика автомобілів.
У 2020 році пройшов підвищення кваліфікації в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету. Тема: «Використання платформи Zoom для дистанційного навчання та роботи. Користування платформою Moodle. Методика ведення заняття в дистанційному режимі».
Навчально-методичні та наукові публікації
Автор близько 40 наукових і навчально-методичних праць.
Профіль у Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=fM8vbJkAAAAJ&hl=uk
Основні дані про доцента кафедри автомобілів і тракторів Сукача Олега Михайловича
Сукач Олег Михайлович
У 2007 році закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Механізація сільського господарства».
У 2018 році отримав другу освіту в Львівському національному аграрному університеті, здобувши освітній ступінь магістра зі спеціальності «Автомобільний транспорт».
Кандидат технічних наук з 2015 року.
Вчене звання доцента кафедри автомобілів і тракторів присвоєно у 2021 році.
Призначений на посаду доцента кафедри автомобілів і тракторів у 2021 році.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 8 років, у тому числі у даному закладі – 8 років.
Основні навчальні курси, які веде викладач: «Логістичні системи та управління на транспорті», «Логістика в галузі», «Логістика», «Спеціалізовані автомобілі».
Основні напрями наукових досліджень: засоби та технології забезпечення логістичних операцій, машини та обладнання для переробки олійних культур.
Відповідальний виконавець науково-дослідної теми «Розробка проєктно-керованих інноваційних систем, ресурсоощадних технологій і технічних засобів у агропромисловому виробництві та його енергозбереженні»:
- «Розробка ефективних методів моніторингу спеціалізованих будівельно-дорожніх машин» (договір №80 від 05.06.2020 р., замовник ПП «Рома»);
- «Техніко-економічне обґрунтування дільниці для ремонту електрообладнання автомобілів» (договір №18 від 07.10.2020 р., замовник ФОП Тимків Іван Петрович).
У 2021 році отримав сертифікат В2, який підтверджує достатньо високий рівень володіння англійською мовою.
У 2017 році пройшов піврічне стажування у Люблінському природничому університеті; в 2022 році – у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.
Гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».
Навчально-методичні та наукові публікації
Має 56 публікацій, з них 47 наукових та 9 навчально-методичного характеру, у тому числі 3 праці у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science.
Основні дані про доцента кафедри автомобілів і тракторів Паславського Ростислава Ігоровича
Паславський Ростислав Ігорович
У 1990 році закінчив Львівський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Механізація сільського господарства».
Кандидат технічних наук з 1999 року.
Вчене звання доцента кафедри тракторів і автомобілів присвоєно у 2005 році.
Призначений на посаду доцента кафедри тракторів і автомобілів Львівського державного аграрного університету у 2005 році.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 27 років, у тому числі у даному закладі – 27 років.
Основні навчальні курси, які веде викладач: «Паливно-мастильні та інші експлуатаційні матеріали», «Міжнародні автомобільні перевезення», «Логістичні системи і управління на транспорті».
Основні напрями наукових досліджень: розробка технічних засобів та технологій механізованого збирання плодів; покращення експлуатаційних властивостей мобільних енергетичних засобів.
У 2018 році пройшов стажування в НУ «Львівська політехніка» на кафедрі транспортних технологій. Тематика підвищення кваліфікації: «Сучасні логістичні системи управління автотранспортними підприємствами», «Організація міжнародних автомобільних перевезень».
У 2020 році пройшов підвищення кваліфікації в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету. Тема: «Використання платформи Zoom для дистанційного навчання та роботи. Користування платформою Moodle. Методика ведення заняття в дистанційному режимі». У цьому ж році пройшов онлайн підвищення кваліфікації в науково-методичному центрі вищої та фахової передвищої освіти у формі курсу-практикуму «Професійна розробка електронного освітнього контенту».
Навчально-методичні та наукові публікації
Автор близько 100 наукових і навчально-методичних праць.
Основні дані про старшого викладача кафедри автомобілів і тракторів Габрієля Юрія Ігоровича
Габрієль Юрій Ігорович
У 2003 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Радіофізика та електроніка».
Призначений на посаду старшого викладача кафедри автомобілів і тракторів у 2010 році.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 12 років, у тому числі у даному закладі – 12 років.
Читає навчальні дисципліни: «Мехатроніка», «Мехатроніка автомобілів», «Мехатронні системи».
Основні напрями наукових досліджень: автоматизовані електронні та мехатронні системи.
У 2020 році пройшов підвищення кваліфікації в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету. Тема: «Використання платформи Zoom для дистанційного навчання та роботи. Користування платформою Moodle. Методика ведення заняття в дистанційному режимі».
Навчально-методичні та наукові публікації
Автор 13 публікацій, з них 9 наукових і 4 навчально-методичного характеру.