У 2021 році під час вступу до Львівського національного аграрного університету є можливість отримати додаткових 20 балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

Під час вступу до Львівського національного аграрного університету на спеціальності, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, можна отримати додаткові бали, ставши учасником Всеукраїнської олімпіади ЛНАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (далі – Олімпіада). Олімпіада проводиться у ЛНАУ в два тури з наступних предметів: українська мова, українська мова та література, математика, біологія, фізика, іноземна мова.

Додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмета можна отримати під час вступу до ЛНАУ на спеціальності:

101 Екологія;

133 Галузеве машинобудування;

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;

183 Технології захисту навколишнього середовища;

192 Будівництво та цивільна інженерія;

193 Геодезія та землеустрій;

201 Агрономія;

202 Захист і карантин рослин;

203 Садівництво та виноградарство;

208 Агроінженерія;

274 Автомобільний транспорт.

Реєстрація для участі в Олімпіаді відбуватється з 2 березня по 9 квітня за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKkjkWHA2_RlS-6KUkWlIYFvBvU3-hGZ4p2lBFwJ1ZzZOPcA/viewform.

Олімпіада буде проходити у два тури.

Перший тур Олімпіади проходить у режимі онлайн на сайті ЛНАУ з 5 квітня по 9 квітня 2021 року.

Посилання на Google-форму Олімпіади будуть опубліковані на офіційному сайті в день її проведення.

Результати Олімпіади будуть надіслані кожному учаснику та розміщені на сайті ЛНАУ.

Другий тур Олімпіади - 14 травня 2021 року в ЛНАУ:

о 1000 – з української мови;

о 1000 – з української мови та літератури;

о 1100 – з математики;

о 1130 – з біології;

о 1200 – з фізики;

о 1230 – з іноземної мови.

Для участі в другому турі необхідно набрати не менше 75% балів на першому етапі Олімпіади.

Додаткові бали (до 20 балів) нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90% балів на другому етапі.

Олімпіада проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнську олімпіаду Львівського національного аграрного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Організаційний комітет Всеукраїнської олімпіади Львівського національного аграрного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти:

Голова оргкомітету – В.М. Боярчук, перший проректор ЛНАУ.

Заступник голови оргкомітету – О.Я. Микула, керівник навчального відділу ЛНАУ.

Члени оргкомітету:

В.В. Бальковський, декан факультету агротехнологій і екології ЛНАУ;

С.Й. Ковалишин, в.о. декана факультету механіки та енергетики ЛНАУ;

В.М. Ковалів, в.о. декана економічного факультету ЛНАУ;

А.В. Мазурак, декан факультету будівництва та архітектури ЛНАУ;

Н.Є. Стойко, в.о. декана землевпорядного факультету ЛНАУ;

С.М. Онисько, директор Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти ЛНАУ;

Г.М. Корпіта, заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЛНАУ;

Т.Ю. Кирик, провідний фахівець ЛНАУ.

Контактна інформація:

Львівський національний аграрний університет

вул. Володимира Великого, 1

м. Дубляни, Жовківський р-н, Львівська обл.

Тел. (032) 224-24-98