6 жовтня 2017 року на базі Уманського національного університету садівництва відбувся моніторинг проекту Темпус 544524-TEMPUS-1-2013-1-PL-TEMPUS-SMHES «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів» – QANTUS. Моніторинг проекту було здійснено моніторинговою місією Національного Еразмус+ офісу в Україні, до складу якої увійшли Жанна Таланова та Петро Крайнік.

В рамках заходу проф. В.М. Захарченко, як національний координатор проекту, зробив доповідь про результати проекту в цілому та про заходи, які реалізовано в рамках проекту. Також в рамках заходу були презентовані доповіді всіх партнерських організацій проекту, як з українського боку, так і з університетів партнерів ЄС, в тому числі доповідь Марека Франковича (Ягеллонський університет) щодо системи забезпечення якості проекту.

За результатами моніторингу проект отримав позитивну оцінку з боку моніторингової місії. Було відзначено актуальність та значні результати проекту.