Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного університету природокористування щиро вітають з ювілеєм доктора економічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, завідувача кафедри економіки Г.В. Черевка.
Шановний Георгію Владиславовичу!
Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого ювілею! Завдяки своєму професіоналізму і безмежній відданості справі Ви здобули шану та повагу серед колег та своїх вихованців – студентів, аспірантів та науковців.
Величезна кількість почесних відзнак і нагород є справедливим свідченням Вашого глибокого розуму і непересічного таланту, а Ваш життєвий і професійний шлях є гідним прикладом для наслідування.
В цей особливий день бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, затишку і добробуту Вашій родині, удачі та нових професійних здобутків!
Нехай життя дарує Вам ще багато щасливих років, а доля береже від негараздів та бід, додає Вам сил та натхнення.