Львівський національний університет природокористування підписав Грантову Угоду в межах спільного проєкту Erasmus+ KA2 101083143 DEFEP «Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market» / «Дистанційна освіта для майбутнього: кращі європейські практики для партнерів».
Реалізація проєкту буде тривати три роки (2023–2025 роки).
Його учасниками є:
- Чорноморський національний університет імені Петра Могили;
- Національний університет «Чернігівська політехніка»;
- Львівський національний університет природокористування;
- Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;
- Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
- Уманський національний університет садівництва;
- Державний університет Молдови;
- Технічний університет Молдови;
- Університет Саарланду, Німеччина;
- Університет Короля Хуана Карлоса, Іспанія;
- Університет Палермо, Італія.
Для реалізації проєкту у Львівському національному університеті природокористування створено робочу групу:
- Оксана Прокопишин – к.е.н., доцент, доцент кафедри обліку та оподаткування (координатор робочої групи);
- Людмила Гнатишин – д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку та оподаткування (член робочої групи);
- Ольга Малецька – к.е.н., доцент, доцент кафедри обліку та оподаткування (член робочої групи).
15 лютого 2023 року робоча група спільно із керівником відділу міжнародних зв’язків університету Ольгою Іщенко обговорили деталі наступного етапу – підписання партнерської угоди. У ході обговорення торкнулись питань, які напередодні під час онлайн-зустрічі з учасниками проєкту визначила проєктний офіцер Європейського агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури (ЕАСЕА) Росалба Нарделлі. Зокрема, узгоджували технічні та організаційні питання щодо реєстрації проєкту у Кабінеті Міністрів України, розподіл обов’язків та фінансування статей витрат проєкту.