Нещодавно компанія «ФХ Сервіс», яка тривалий час є надійними партнером та стейкхолдером спеціальності 274 «Автомобільний транспорт», підготовка за якою ведеться на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП, започаткувала нову форму співпраці. Вона полягає у проведенні для студентів занять з комп’ютерної діагностики вантажних автомобілів інженерами компанії. Для цього нею було надано на тривалий період для використання в навчальному процесі вантажний автомобіль Renault та необхідне діагностичне обладнання.
Після проведення циклу занять планується проведення практичного конкурсу «Кращий фахівець з комп’ютерної діагностики вантажних автомобілів». На переможців чекають цінні призи та цікаві пропозиції від компанії «ФХ Сервіс».