Новим партнером кафедри агроінженерії та технічного сервісу ім. О.Д. Семковича факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП стала компанія «Boss Auto». Сфера її діяльності – продаж нових і вживаних автомобілів, їх гарантійне і післягарантійне обслуговування, ремонт і відновлення складових частин.
Можливі шляхи співпраці, нові форми підготовки фахівців з автомобільного транспорту, використання підрозділів компанії «Boss Auto» як баз для проходження студентами виробничих практик – ці та інші питання були ґрунтовно обговорені під час зустрічі представників факультету з власником компанії Денисом Морозовим, регіональним керівником Олегом Лущем та керівником IT-відділу Назарієм Гуком.
Маємо надію, що ця зустріч переросте у результативну співпрацю компанії «Boss Auto» з факультетом механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП.