1 березня 2023 року на факультеті землевпорядкування та туризму кураторами академічних груп Мирославою Смолярчук, Наталією Шпік та Оксаною Черечон спільно із капеланом Львівського національного університету природокористування отцем Іваном Венгрином та заступником декана з виховної роботи Олександрою Костишин проведена виховна година для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» першого року навчання.
Під час години духовного спілкування отець Іван розповів про історію та правила Великого посту, його силу і користь, пояснив студентам, чому саме християнам варто дотримуватися посту. Капелан наголосив, що Великий піст – це час духовної весни, час оновлення душі і тіла.
Студенти активно долучались до дискусії та обговорень сьогоднішньої тематики та домовились про нові цікаві зустрічі, яких обов’язково чекатимуть.