4-6 жовтня у рамках проведення XXIII Міжнародного студентського наукового форуму «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК» у дистанційній формі із застосуванням платформи Zoom відбулися секційні науково-практичні конференції за напрямками:
1. Екологічна безпека сільськогосподарського виробництва;
2. Сучасні агротехнології й тенденції їхнього розвитку;
3. Проблеми використання та охорони земельних ресурсів;
4. Економічні аспекти розвитку АПК та сільських територій;
5. Технічний прогрес в АПК;
6. Актуальні проблеми будівництва та архітектури;
7. Духовне виховання молоді та культурне відродження села.
Згідно з результатами роботи форуму свої наукові публікації представили 660 учасників.

Серед них студенти Львівського національного університету природокористування опублікували 420 наукових тез, студенти структурних підрозділів ЛНУП – 60, студенти інших ЗВО – 180. Велику підтримку українським студентам висловили їхні колеги з іноземних закладів вищої освіти, зокрема з Польщі (Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, West Pomeranian University of Technology, Wrocław University of Environmental and Life Sciences, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, The Bronisław Markiewicz State University of Technology and Economics in Jarosław), Державного аграрного університету Молдови, Латвії (Latvia University of Agriculture), Литви (Kaunas University of Applied Sciences), Азербайджану (Lankaran State University).
Своїми науковими здобутками також поділилися студенти з українських закладів вищої освіти, серед яких були студенти-науковці НУ «Львівська політехніка», НУ «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка», Одеської державної академії будівництва та архітектури, Київського та Харківського національного університету будівництва і архітектури, Львівського національного університету ім. І. Франка, Національного університету водного господарства та природокористування, Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка, Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного, Подільського державного університету, Державного торговельно-економічного університету, Сумського та Білоцерківського національного аграрного університету, Чорноморського національного університету ім. П. Могили, Миколаївського національного аграрного університету, Державного біотехнологічного університету, Луцького національного технічного університету, Національного університету цивільного захисту України, Одеського та Херсонського державного аграрного університету, а також Рівненського та Мукачівського фахових коледжів НУБіП України.
Міжнародний студентський науковий форум об’єднав молодих вчених зі всієї України та близького зарубіжжя. Представлені ними доповіді стали плідним підґрунтям для обміну науковими думками та ідеями, що супроводжувались активним обговоренням, а часом і дискусією.
Дякуємо студентам та їх науковим керівникам за участь і бажаємо мирного неба та успіхів у подальшій науковій діяльності!