3 листопада відбувся конкурс «Нові таланти ЛНУП», започаткований у 2001 році ректором нашого університету, академіком НААНУ Володимиром Снітинським, який вже понад 20 років виявляє та підтримує талановиту молодь. Цьогоріч конкурс відбувся з ініціативи виховного відділу ЛНУП, ССО «Основа» та Первинної профспілкової організації. Конкурс був військово-патріотичного напряму. У ньому взяли участь близько 100 студентів нашого університету.
Оцінювало цьогорічних учасників висококваліфіковане журі у складі: Юрія Дубневича, проректора з навчально-виховної роботи Львівського національного університету природокористування; Лесика (Олега Турка), відомого українського співака та музиканта; Остапа Халавка, актора театру та кіно; отця Івана Венгрина, капелана університету; голови ССО «Основа» Ігоря Музики.
Після усіх представлених виступів учасників конкурсу було визначено переможців.

Номінація «Найкращий соліст-вокаліст естрадного жанру» – Марія Янушевич, студентка факультету агротехнологій та екології.
Номінація «Найкращий соліст-вокаліст народного пісенного жанру» – Маркіян Цимбаліста, студент факультету будівництва та архітектури.
Номінація «Найкращий дует» – Галина Нечипір та Аліна Фостяк, студентки факультету управління, економіки та права.
Номінація «Найкращий вокально-інструментальний ансамбль» – Гімн українських націоналістів, який виконали усі хлопці, які брали участь у конкурсі від факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Номінація «Найкращий естрадний танець» – хореографічна постановка «Відьма», яку виконували студентки факультету управління, економіки та права (Вікторія Скопик, Христина Шарманська, Вікторія Лизун, Вероніка Косарєва, Дар’я Шуруба, Вікторія Авдєєва, Ірина Щерба, Софія Божейко).
Номінація «Найкращий народний танець» – «Аркан» у виконанні студентів факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Номінація «Найкраща інструментальна композиція» – Марта Душинська, студентка факультету землевпорядкування та туризму.
Номінація «Найкращий читець» – Андрій Бенедюк, студент факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Номінація «Найкращий авторський твір» – Таня Панат, студентка факультету управління, економіки та права.
Номінація «Найкращий ведучий» – Ернест Яроцький, студент факультету землевпорядкування та туризму.
Номінація «Найкраща ведуча» – Валерія Сав’юк, студентка факультету землевпорядкування та туризму.
Номінація «Найкраща студентська мініатюра» – Роман Зохонюк, студент факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Номінація «Найкраща вистава» – танець «ЗСУ» у виконанні студентів факультету управління, економіки та права (Олег Бохонко, Назар Жомір, Владислав Гоменюк, Назар Хотинський, Станіслав Булка, Віталій Хмильовський).
Також окремо були нагородженні факультети за активну участь у фестивалі-конкурсі художньої творчості студентів Львівського національного університету природокористування.