21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні події, які змінили Україну: Помаранчева революція 2004 року та Революція гідності 2013 року.
Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських громадян, які власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній державі.
Події на Майдані змінили український народ, об’єднали й укріпили нас в єдиній, соборній, незалежній державі.
У листопаді 2013 року першими на захист своїх прав і свобод вийшли студенти. Студентство і надалі демонструє свою активну громадянську свідомість, відданість ідеалам і принципам побудови демократичної держави та ідеям свободи. Студентська молодь продовжує бути прикладом мужності, патріотизму та самовідданості.
Вшановуємо усіх тих, хто відстоював ідеали Революції гідності і сьогодні мужньо боронить рідну землю від російських окупантів.